• Maj u Misiów

• W maju świętowaliśmy urodziny Uli :) jeszcze raz 100 lat dla Ciebie solenizantko! Dziękujemy za prezenciki dla każdego dziecka przygotowane z tej okazji.

Obecnie w naszej grupie trwają intensywne przygotowania do wspólnego świętowania z rodzicami- szykujemy artystyczną niespodziankę:)

• Maj u Piesków

•  "Pieski" wykonały samodzielnie w parach lornetki z papierowych rolek.  Teraz bawimy się nimi w przedszkolu.

Pobyt w ogrodzie sprawia nam zawsze wiele radości. Tym razem nasze głowy ozdobiły wianki ze stokrotek......

• Maj u Kogucików

• Dzięki temu, że poznalismy już troszkę zasad matematycznych (chociaż oczywiście tak ich nie nazywamy), mogliśmy rozpocząć na dobre zabawę z kodowaniem. Pomaga nam w tym mały robot Doc, który porusza się w zaprogramowanym przez nas kierunku. Jak na razie słucha nas i wędruje tam, gdzie mu wskazujemy. Jak już opanujemy tę planszę, przeniesiemy się na trudniejszą, by nasz robot mógł wyruszyć na ulicę :)

• Akcja "Popcorn prosto z ogródka"